קול אחר, למען פתרון אזרחי עזה - עוטף עזה

 


חברי 'קול אחר' מזמינים אתכם:

 עזה-שדרות: נרות של תקווה

תושבים משני צדי הגבול מדליקים נרות בחנוכה וקוראים לעצור את גל האלימות הבא ולהתחיל סוף סוף לדבר

יום ב', ל' בכסלו תשע"ב, 26 בדצמבר 2011,

על גבעה הצופה אל פני עזה במושב נתיב העשרה, בשעה 16:30 - נר שביעי של חנוכה

בחודש נובמבר הכריז הרמטכ"ל בני גנץ שפעולה התקפית ומשמעותית בעזה היא רק עניין של זמן. בינתיים, כבר קיבלנו פרומו בדמות סבב דמים נוסף שגבה קרבנות רבים בעזה וטילים על ישראל. אין חדש תחת שמי ישראל ועזה. כוח ואלימות הם קוד הדיבור היחיד של מנהיגים משני צדי המתרס.

חברי קבוצת  קול אחר משדרות ויישובי האזור מזמינים אתכם להשתתף איתנו בטקס הדלקת נרות יוצא דופן בחג החנוכה, בו נקרא לממשלת ישראל ולמנהיגי החמאס:

אל תחשיכו לנו את החג שבא לגרש את החושך!

אל תובילו אותנו לעופרת יצוקה 2!

לאחר עשר שנות אלימות ואיוולת שזרעו הרס רב והותירו אותנו, אזרחים משני צדי המתרס, באותו מקום מיואש - הגיע הזמן לנסות פעם אחת דרך אחרת:

הידברות, משא ומתן, וחתירה להסכם הבנות ארוך טווח, שיאפשר חיים של שקט וכבוד לנו ולשכנינו. האופציה הכוחנית הביאה אותנו למבוי סתום!

הגיע הזמן ליוזמה מדינית!!!

באירוע תוצב חנוכיה גדולה על גבעה בואכה עזה, ותושבים משני צדי הגבול ידליקו נרות. כל נר יבטא משאלה לעתיד שונה וטוב יותר לכלל תושבי האזור. האירוע יכלול כתובות אש בעברית ובערבית וקטעים מוסיקליים.

לפרטים נוספים: ג'וליה צ'ייטין - 054-7976090 ; ארנון רונן - 054-7742084


'קול אחר' הינה קבוצה של תושבי שדרות ויישובי האזור, המקיימת קשר רציף עם תושבים מרצועת עזה, ומקדמת יחסי שכנות והידברות באזור הדרום ובכל הארץ.


קול אחר הנה התארגנות אזרחית, לא פוליטית, של תושבים משדרות ועוטף עזה ושל תושבים מרצועת עזה המעוניינים לחשוב באופן יצירתי ולהשמיע קול חדש של תקווה תוך פעולה בלתי אלימה למען תושבי האזור כולו.

קול אחר
כוללת אנשים מכל קשת הדעות. מגילאים, תחומי עיסוק, אמונות ורקעים שונים, כאשר הבסיס המשותף הוא ההבנה כי הפעולה האזרחית המשותפת נחוצה כעת על -מנת להוביל לשינוי אמיתי וארוך טווח.

אנו מזמינים את כל תושבי שדרות והאזור להצטרף אלינו ולהיות שותפים בהשמעת הקול האישי ושמיעת הקול האחר.

כדי להצטרף או לשמוע יותר, שילחו את פרטיכם לכתובת info@othervoice.org